Marine Hotel & Ultra Marine

Nowo otwarty hotel położony jest nad samym brzegiem Bałtyku, od morza dzieli go jedynie plaża i promenada, w pobliżu zaś znajdują się park i rezerwat przyrody Natura 2000. Unikalny projekt budynku sprawia, że z każdego pokoju, a nawet z hotelowego korytarza rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze.

To wszystko w połączeniu z designerskim umeblowaniem i wystrojem umożliwi Ci komfort absolutny. Ultra Marine właśnie dołączył do kompleksu Marine Hotel***** umożliwiając Gościom aktywne korzystanie ze wszystkich dostępnych w nim udogodnień. Do Twojej dyspozycji masz restaurację serwującą specjały śródziemnomorskie, azjatyckie lub międzynarodowe. Przyjemnie spędzisz też czas w kawiarni i lobby barze, a wieczorem poszalejesz w klubie nocnym z kręgielnią. Po nocy pełnej wrażeń czekać na Ciebie będzie pyszne śniadanie w formie bufetu oraz wypoczynek na basenie, w saunie lub w łaźni.

Atrakcje w okolicy:

* Molo kołobrzeskie – najdłuższe molo tego typu w Polsce, pozwala wyjść 220 m w głąb morza. Na końcu znajduje się przystań, z której można się wybrać na krótkie rejsy widokowe.
* Latarnia morska – odbudowana po II wojnie światowej, stanowi doskonały punkt widokowy. W 2005 pojawiła się na rewersie monety okolicznościowej NBP o nominale 2 zł.
* Bazylika pw. Wniebowzięcia NMP – wybudowany w XIV w. kościół należy do zabytków architektury gotyckiej. Znajduje się tu m.in. chrzcielnica z 26 scenami z życia Chrystusa z 1355 r. i trzy ołtarze z drewna z przełomu XV/XVI wieku.
* Neogotycki ratusz – zbudowany na piwnicach pochodzących z XV w. wyglądem przypomina średniowieczny zamek obronny. W budynek wmurowany jest XVI-wieczny pręgierz nazywany Kolumną Adebara.
* Baszta Lontowa – jedyny obiekt średniowiecznego systemu obronnego miasta, który przetrwał do dnia dzisiejszego w całości. Wskutek niepoprawnego tłumaczenia jej nazwy z języka niemieckiego nazywana popularnie „Basztą Prochową”.

Cennik:

390-1190zł

Kontakt:

tel. +48 94 35 34 111
adres: ul. Sułkowskiego 9
78-100 Kołobrzeg
www.marinehotel.pl/hotel/ultra-marine.html